Andrzej Łazicki

KOMPLEKSOWA REHABILITACJA OBRZĘKÓW

Usługi

 

Zabiegi po chirurgii estetycznej

Rehabilitacja po zabiegach chirurgii estetycznej obejmuje specjalistyczne masaże, m.in. manualny drenaż limfatyczny, który likwiduje zastój chłonki. Dzięki temu zdecydowanie szybciej mija obrzęk po tego typu zabiegach.
Odpowiedni masaż zapobiega nieestetycznym zwłóknieniom i wklęśnięciom na skórze oraz przyspiesza proces wchłaniania się krwiaków pooperacyjnych. Poprawia estetykę i wygląd skóry oraz rozmiękcza tkankę tłuszczową.
Po operacjach odtwórczych piersi, drenaż limfatyczny przyspiesza rozciągnięcie skóry i tkanki podskórnej (rozmiękcza ją) oraz zmniejsza istniejący obrzęk.
Po zabiegach powiększenia piersi, odpowiednia rehabilitacja likwiduje ból, obrzęk, rozluźnia napięte mięśnie oraz przyspiesza proces gojenia blizny.
Po korekcie brzucha oraz zabiegach liposukcji specjalistyczny masaż usprawnia przepływ limfy, likwiduje w znacznym stopniu obrzęki oraz rozluźnia tkankę tłuszczową podskórną.

Gabinet masażu limfatycznego

tel. 513 897 240
e-mail: andrzejobrzeki@gmail.com

Godziny pracy:
Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00
Sobota 10:00-18:00

Gabinet masażu limfatycznego
adres: ul. Traktorowa 13 Łódź
przychodnia Mikomed
BEZPŁATNY PARKING
dojazd autobusem linii 76 i 83

Poproszę o pozostawienie opinii na temat mojej pracy, która pozwoli osobom niezdecydowanym umówić się na zabiegi. Z góry dziękuję.
Andrzej Łazicki - ZnanyLekarz.pl
Zadzwoń!
Przyjedź!