Andrzej Łazicki

CERTYFIKOWANY TERAPEUTA TERAPII PRZECIWOBRZĘKOWEJ

O mnie

Od 2010 roku, kiedy ukończyłem szkolenia z kompleksowej terapii przeciwobrzękowej, rozpocząłem pracę z osobami, u których wystąpiły obrzęki.

Były to osoby po usunięciu węzłów pachowych. Gdy pojawił się obrzęk ręki, zastosowałem specjalne masaże ( manualny drenaż limfatyczny ), masaż pneumatyczno-uciskowy oraz warstwowe bandażowanie ręki. Po serii takich zabiegów, wykonywanych regularnie każdego dnia, udało się uzyskać satysfakcjonujące dla pacjentów efekty. By utrzymać przez długi czas znaczną poprawę, każdy pacjent zakupił specjalnie dla niego uszytą odzież kompresyjną.

Podobne zabiegi są wykonywane przy usuniętych węzłach pachwinowych, czy biodrowych. Osoby u których wystąpił obrzęk nóg, gdy zaobserwują powiększony obwód stopy, podudzia lub okolicy podbrzusza, również uzyskają u mnie kompleksową pomoc. Każdy pacjent, który po konsultacji z lekarzem, zdecyduje się na serię zabiegów, mających na celu zmniejszenie obrzęku, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu wizyty, otrzyma liczne darmowe porady oraz zapozna się z ćwiczeniami, by móc także w warunkach domowych, zapobiegać powiększeniu obrzęku.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Andrzej Łazicki

Usługi

 

Sprawdź nasze usługi

ZABIEGI PO CHIRURGII ESTETYCZNEJ

Rehabilitacja po zabiegach chirurgii estetycznej obejmuje specjalistyczne masaże, m.in. manualny drenaż limfatyczny, który likwiduje zastój chłonki.

MASAŻ W PRACY

Masaż VIP (masaż w pracy) kierowany jest do osób spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej przed monitorem komputera.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Masaże wyszczuplające to szereg masaży, których zadaniem jest redukcja tkanki tłuszczowej.

DRENAŻ LIMFATYCZNY PO ZABIEGACH LIPOSUKCJI

Drenaż limfatyczny po zabiegach liposukcji jest wykonywany w celu usprawnienia pracy układu limfatycznego.

DRENAŻ LIMFATYCZNY TWARZY

Drenaż limfatyczny ma na celu zmniejszenie zastoju płynów gromadzących się w okolicy powiek, kości jarzmowych oraz innych okolic twarzy.

MASAŻ PNEUMATYCZNY BOA

Zabieg jest przeprowadzany przy użyciu mankietów uciskowych na kończyny dolne lub górne.

MASAŻ LODEM

Masaż lodem- Jest wykonywany przy użyciu specjalnych kostek lodu. Może być wykonywany na wielu okolicach ciała. Jego zadaniem jest stymulacja wielu zakończeń nerwowych, które będą stymulować narządy i naczynia. Masaż wykonany w gabinecie można połączyć z masażem klasycznym. Elementami pozytywnymi jest odżywienie i uelastycznienie tkanek. Czas masażu jedna okolica ciała( brzuch ) czas 15 min,…

MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY

Manualny drenaż limfatyczny jest to system łagodnych, rozciągających oraz przesuwających się chwytów. Bardzo dobrze wpływa na skórę i tkankę tłuszczową.

MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY

Manualny drenaż limfatyczny jest to system łagodnych, rozciągających oraz przesuwających się chwytów. Bardzo dobrze wpływa na skórę i tkankę tłuszczową.

KINESIOTAPING LIMFATYCZNY

REHABILITACJA ONKOLOGICZNA PO MASTEKTOMII

Mastektomia jest to zabieg polegający na amputacji (chirurgicznym usunięciu) częściowej lub całkowitej, jednej lub obu piersi.
Zadzwoń!
Przyjedź!